Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Non-set teeth

Nie ustawione zęby

 Zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każde z 4 powierzchniami tnącymi. Zęby są "nie ustawione" (w porównaniu do klasycznej piły zachodniej), także powierzchnia cięcia tnie prosto w drewnie i niszczy w procesie o około 50% mniej komórek drewnianych. Ostrza są szlifowane dwukierunkowo: dolna część ostrza (przy zębach) jest najgrubsza, górna część nieco cieńsza, a ostrze jest najcieńsze w środku. Ten projekt ma kilka zalet:

  • Mniejsza moc potrzebna do cięcia: piła bardzo szybko
  • Wyładowuje piły bez wysiłku: nie utknie w drewnie
  • Bardzo czysty krój pilarki: bez łamania lub rozdarcia drewna, prawie nie dławi się i tworzy bardzo cienki, gładki krój pilarki. 

Rubber "GOM" handle

Gumowy uchwyt GOM

Gumowy uchwyt GOM pochłania drgania piły i zapewnia doskonałą przyczepność, nawet w mokrych warunkach lub podczas noszenia rękawic. 

Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Mirai-Me

Ostre jak brzytwa zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każdy z nich z czterema krawędziami tnącymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. W celu optymalnego odprowadzenia pyłu powstającego podczas cięcia, jeden z zębów (w zależności od modelu piły) został zwrócony na zewnątrz. Ta niespotykana opatentowana technologia „MIRAI-ME” umożliwia zastosowanie piły do 3 rodzajów piłowania: poprzecznego (prostopadłego do ziarna), cięcia (równoległego do kierunku ziaren) i ukośnego. Podczas przycinania powstaje gładkie i czyste cięcie ułatwiające zarośnięcie się rany drzewa. W przemyśle stolarskim gładkie cięcie piły gwarantuje dokładne wykończenie, dzięki któremu nie jest konieczne szlifowanie.

XL

Sugowaza 420-6.5

Waga: 0.71kg
Numer katalogowy: KSI641942
Rodzaj uzębienia: Mirai-Me
Dlugość ostrza: 420 mm
Uzębienie: 6,5 zęba/30 mm
Model: Sugowaza
Wysyłka
do 7 dni roboczych
Cena:
463,00 zł
Ilość

Opis

Sugowaza została zaprojektowana przede wszystkim dla pracowników zajmujących się czyszczeniem linii, operujących najczęściej w gumowych rękawicach. W porównaniu do wersji Sugoi, piła ta ma dodatkową osłonę poprzeczną, która zapobiega ześlizgiwaniu się dłoni użytkownika z rękojeści.

Wkrótce po jej wprowadzeniu, Sugowaza została odkryta również przez innych użytkowników, pracujących często w warunkach zimnych i mokrych. Nawet jeśli w Twojej pracy noszenie rękawic jest konieczne, najwyższe bezpieczeństwo zapewni Tobie specjalna osłona antypoślizgowa. Wygodny gumowy uchwyt zapewnia dużą przyczepność, pochłania wibracje i zawsze jest ciepły w dotyku. Dzięki pierścieniowi typu "D" na rączce możesz dodatkowo zabezpieczyć swoją piłę.

Sugowaza gwarantuje nie tylko bezpieczną, ale i wydajną pracę. Długie ostrze o długości 420 mm pozwala sięgnąć dalej i ułatwia cięcie dodatkowych gałęzi. Większe zadania, takie jak usuwanie drzew lub piłowanie grubszych gałęzi również nie stanowi dla niej problemu. Idealnie zakrzywione ostrze wykonane jest ze specjalnego stopu metalu, który sprawia, że jest ono mocne, a jednocześnie elastyczne. Sugowaza tnie szybko nie powodując drgań drewna i pozostawiając gładki krój, który z łatwością zarośnie.

 

Pomarańczowa pochwa jest dobrze widoczna i można ją przymocować do uprzęży. Uzupełnij Sugowazę dostępnymi pasami na nogi i zawsze będziesz miał ją na wyciągnięcie ręki.

 

Dosłownie Sugowaza oznacza „kunszt na bardzo wysokim poziomie”. Czy trzeba dodać coś więcej?

Zapisz się do newslettera