Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Mirai-Me

Ostre jak brzytwa zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każdy z nich z czterema krawędziami tnącymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. W celu optymalnego odprowadzenia pyłu powstającego podczas cięcia, jeden z zębów (w zależności od modelu piły) został zwrócony na zewnątrz. Ta niespotykana opatentowana technologia „MIRAI-ME” umożliwia zastosowanie piły do 3 rodzajów piłowania: poprzecznego (prostopadłego do ziarna), cięcia (równoległego do kierunku ziaren) i ukośnego. Podczas przycinania powstaje gładkie i czyste cięcie ułatwiające zarośnięcie się rany drzewa. W przemyśle stolarskim gładkie cięcie piły gwarantuje dokładne wykończenie, dzięki któremu nie jest konieczne szlifowanie.

FPA confirmed

Zatwierdzony w Niemczech.

Hayate 6100-6.5 4-części

Waga: 3.93kg
Numer katalogowy: KSI037242
Model: Hayate
Rodzaj uzębienia: Mirai-Me
Długość: 2450 mm (z ostrzem) do 6100 mm (z ostrzem)
Wysyłka
do 3 dni roboczych
Cena:
1 890,00 zł
1 790,00 zł
Ilość

Opis

Opis produktu

Prawdziwie wytrzymałe narzędzie specjalnie dla profesjonalistów. Hayate składa się z cięższej konstrukcji niż Hayauchi, co sprawia, że ta piła teleskopowa jest jeszcze bardziej wytrzymała. I tak, z tego powodu Hayate może ważyć nieco więcej, ale nadal jest bardzo łatwy w obsłudze. Ostrze z unikalnymi  zębami Silky Mirai-Me składa się ze specjalnego stopu metalu, dzięki czemu ostrze jest trwałe i niewiarygodnie mocne.

Dzięki Hayate możesz dotrzeć do miejsc, do których trudno jest dotrzeć drabiną. Stojąc mocno na ziemi, wystarczy kilka pociągnięć, aby przeciąć najgrubsze gałęzie. Prędkość Hayate można porównać z prędkością piły łańcuchowej. Ostrze ma tak dużą moc, że piłowanie prawie nie przypomina ćwiczenia. Po prostu pozwól, aby ciężar piły działał!

Aluminiowy słupek ma owalny kształt, dzięki czemu masz bardzo precyzyjną kontrolę nad kierunkiem ostrza, czego będziesz potrzebować podczas przycinania na dużej wysokości. Co więcej, ten kształt zapewnia większą wytrzymałość i sztywność na całej długości pilarki i ogranicza zginanie do minimum.

Dwa sierpy na ostrzu współpracują ze sobą, zapewniając optymalny efekt przycinania. Górny sierp pomaga utrzymać ostrze w rzazie piłowania. Możesz także użyć górnego sierpa, aby odciąć małe gałązki z pnia lub wyciągnąć małe (martwe) gałęzie z drzewa. Dolnym sierpem można podciąć korę, aby nie oderwała pnia, gdy gałąź spadnie. Dolny sierp jest odłączany, co pozwala na przycinanie mocno rozgałęzionych lasów.

Dwa mechanizmy blokujące (przyciski i dźwignie) razem tworzą najbezpieczniejsze i najbardziej stabilne blokowanie preferowanej długości drążka. Najniższa część kija jest pokryta gumą, co zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt, nawet w mokrych warunkach. Zderzak na dole chroni słupek przed uderzeniami lub uderzeniami.

Zawsze myśl o własnym bezpieczeństwie: upewnij się, że stoisz w bezpiecznej odległości od spadających gałęzi i załóż kask ochronny i okulary ochronne.

Nazwa Hayate to tradycyjna japońska nazwa „twardego wiatru”. I tak właśnie porusza się ta piła przez drzewa!

Opcjonalnie dostępny jest HookFox do zamontowania pod ostrzem. Za pomocą tego haka z łatwością ściągniesz odcięte gałęzie, które utknęły w drzewie. Przydaje się również do umieszczenia liny wspinaczkowej wysoko na drzewie.