Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Non-set teeth

Nie ustawione zęby

 Zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każde z 4 powierzchniami tnącymi. Zęby są "nie ustawione" (w porównaniu do klasycznej piły zachodniej), także powierzchnia cięcia tnie prosto w drewnie i niszczy w procesie o około 50% mniej komórek drewnianych. Ostrza są szlifowane dwukierunkowo: dolna część ostrza (przy zębach) jest najgrubsza, górna część nieco cieńsza, a ostrze jest najcieńsze w środku. Ten projekt ma kilka zalet:

 • Mniejsza moc potrzebna do cięcia: piła bardzo szybko
 • Wyładowuje piły bez wysiłku: nie utknie w drewnie
 • Bardzo czysty krój pilarki: bez łamania lub rozdarcia drewna, prawie nie dławi się i tworzy bardzo cienki, gładki krój pilarki. 

Electro-impulse herdening

Hartowanie indukcyjne

Końce zębów są ogrzewane do bardzo wysokiej temperatury przez ułamek sekundy. Ponieważ tylko końcówka (lub innymi słowy część tnąca) zęba jest ogrzewana, pozostała część zęba zachowuje jakość cięcia, ale także jego elastyczność. Utwardzane zęby indukcyjne mają żywotność trzykrotnie dłuższą niż zęby nietraktowane. Nie można ich naostrzyć i rozpoznaje się za pomocą końcówek czarnych zębów.

Rubber "GOM" handle

Gumowy uchwyt GOM

Gumowy uchwyt GOM pochłania drgania piły i zapewnia doskonałą przyczepność, nawet w mokrych warunkach lub podczas noszenia rękawic. 

Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Mirai-Me

Ostre jak brzytwa zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każdy z nich z czterema krawędziami tnącymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. W celu optymalnego odprowadzenia pyłu powstającego podczas cięcia, jeden z zębów (w zależności od modelu piły) został zwrócony na zewnątrz. Ta niespotykana opatentowana technologia „MIRAI-ME” umożliwia zastosowanie piły do 3 rodzajów piłowania: poprzecznego (prostopadłego do ziarna), cięcia (równoległego do kierunku ziaren) i ukośnego. Podczas przycinania powstaje gładkie i czyste cięcie ułatwiające zarośnięcie się rany drzewa. W przemyśle stolarskim gładkie cięcie piły gwarantuje dokładne wykończenie, dzięki któremu nie jest konieczne szlifowanie.

L

Gomtaro 300-8-14 Pro-Sentei w PROMOCJI

Waga: 0.80kg
Numer katalogowy: KSI310830
Model: 300/8-14
Rodzaj uzębienia: MM
Uzębienie: 300-8-14
Długość: 300mm
Średnica cięcia: do Ø 150 mm
Wysyłka
do 2 dni roboczych
Cena:
299,00 zł
Ilość

Opis

Piła ogrodnicza Gomtaro 300-8-14 Pro-Sentei

Specjalna edycja w ramach rodziny Gomtaro. Gomtaro Pro-Sentei łączy duże i drobne zęby na jednym ostrzu. Do wykonania nacięcia na małe gałązki można wykorzystać drobne zęby na ostatnich 80 mm ostrza. Aby w pełni wykorzystać tę piłę ciągnącą, użyj dużych zębów, aby ciąć szybciej.

 • Długość ostrza : 300 mm (do Ø 150 mm)
 • Zęby: duże + drobne (8+14 zębów na 30 mm)
 • Nadaje się do świeżego drewna
 • Ograniczona dożywotnia gwarancja

  Opis produktu

  Specjalna edycja w ramach rodziny Gomtaro. Gomtaro Pro-Sentei łączy duże i drobne zęby na jednym ostrzu. Do wykonania nacięcia na małe gałązki można wykorzystać drobne zęby na ostatnich 80 mm ostrza. Aby w pełni wykorzystać tę piłę ciągnącą, użyj dużych zębów, aby ciąć szybciej.

  Ta wyjątkowa kombinacja różnych zębów na jednym ostrzu jest idealna dla arborystów, którzy chcą połączyć piłę ogrodniczą z sekatorem. Cieńsze gałęzie można łatwo przycinać za pomocą drobnych zębów Gomtaro Pro-Sentei bez konieczności zmiany narzędzi.

  Dzięki prostemu ostrzu można wykonać bardzo precyzyjne cięcie i łatwo obsługiwać piłę w gęsto zarośniętych przestrzeniach i blisko ziemi. Ponieważ ostrze jest pełne, ta piła będzie wyjątkowo stabilna. Ostre jak brzytwa zęby pozostawią gładkie cięcie, dzięki czemu drzewo dobrze i szybko się regeneruje.

  Odlewana guma rączka jest wygodna i pochłania wibracje. Zauważysz, że twoje przedramię i piła są idealnie wyważone. Pochwa została zaprojektowana w taki sposób, aby piła nie mogła z niej wypaść, ale w razie potrzeby można ją wyciągnąć jedną ręką. Dzięki dostępnym pasom na nogi możesz przypiąć Gomtaro Pro-Sentei do dolnej części nogi, aby zawsze mieć piłę na wyciągnięcie ręki.

  Opis serii

  Gomtaro Pro-Sentei nadaje się do świeżego drewna i jest dostępny w dwóch różnych długościach ostrza: 240 i 300 mm.

  Piły z serii Gomtaro Pro-Sentei wyposażone są w lekką, polipropylenową pochwę z odpinanym uchwytem na pasek. Pochwa posiada 2 rolki, które zapobiegają uszkodzeniu obudowy przez ostre zęby. Dno wyposażone jest w otwór odprowadzający wilgoć i trociny.

  Specyfikacja techniczna

  • Autentyczna japońska stal premium
  • Długość ostrza : 300 mm
  • Zęby: 8+14 zębów na 30 mm
  • Wymiary : 470 x 110 x 40 mm
  • Waga : 400g
  • Szczelina: 1,3 mm

  Ostrze musi być utrzymywane w czystości, aby zachować jego wydajność. Żywica rozpuszcza się w oliwie z oliwek, co jest skutecznym i przyjaznym dla środowiska sposobem na utrzymanie ostrza. Bardziej agresywne ciecze mogą uszkodzić gumowy materiał uchwytu.

  Gdy nie używasz piły, upewnij się, że jest zawsze sucha. Przechowuj piłę w pochwie w suchym miejscu.