Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Genki grip

Wiele pił Silky (Tsurugi - Table Noco - Temagari) i siekier/maczet (Nata - Ono - Yoki) jest wyposażonych w wyjątkowy uchwyt Genki. Składa się on z dwóch części, które z łatwością można zsunąć z ostrza i umieścić na nowym (bez użycia narzędzi). Gumowy uchwyt Genki całkowicie pochłania wibracje podczas piłowania ponieważ nie ma żadnych śrub ani nitów, które mogłyby je przenosić. Dodatkowo zapewnia doskonałą przyczepność i pewny chwyt nawet w warunkach mokrych lub podczas pracy w rękawicach.

Billhook Yoki 270

Waga: 0.68kg
Numer katalogowy: KSI757027
Dlugość ostrza: 270 mm
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Cena:
413,00 zł
Ilość

Opis

  • Długość ostrza: 270 mm
  • Nadaje się do czyszczenia szczotek
  • Ograniczona dożywotnia gwarancja
  • Authentic Premium Japanese Steel
  • Wymiary: 510 x 130 x 40 mm
  • Waga: 680 g

Hak Yoki wyposażony jest w antypoślizgowy gumowany uchwyt, tłumi drgania i kieruje więcej użytecznej energii do krawędzi tnącej. Jednokonstrukcyjne ostrze Yoki (27 cm) można łatwo wymienić bez potrzeby odkręcania. Jest lekki, ale mocny dzięki zastosowaniu specjalnej stali stopowej i najwyższej jakości wykończeniu. 
Yoki nadaje się do najcięższych zadań, takich jak formowanie i karczowanie żywopłotów. Yoki jest dostarczany z trwałym pokryciem z tkaniny, które można przymocować do paska. Otwór w ostrzu umożliwia umożliwia zawieszenie celem prostrzego przechowywania.
Zapisz się do newslettera