Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Genki grip

Wiele pił Silky (Tsurugi - Table Noco - Temagari) i siekier/maczet (Nata - Ono - Yoki) jest wyposażonych w wyjątkowy uchwyt Genki. Składa się on z dwóch części, które z łatwością można zsunąć z ostrza i umieścić na nowym (bez użycia narzędzi). Gumowy uchwyt Genki całkowicie pochłania wibracje podczas piłowania ponieważ nie ma żadnych śrub ani nitów, które mogłyby je przenosić. Dodatkowo zapewnia doskonałą przyczepność i pewny chwyt nawet w warunkach mokrych lub podczas pracy w rękawicach.

Ono 120

Waga: 0.87kg
Numer katalogowy: KSI756810
Dlugość ostrza: 120 mm
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Cena:
463,00 zł
Ilość

Opis

  • Długość ostrza: 120 mm
  • Nadaje się do biwakowania
  • Ograniczona dożywotnia gwarancja
  • Authentic Premium Japanese Steel
  • Wymiary: 340 x 150 x 40 mm
  • Waga: 870 g
 
Ono ax wyposażony jest w antypoślizgowy gumowany uchwyt, tłumi drgania i kieruje więcej użytecznej energii do krawędzi tnącej. Jednokonstrukcyjne ostrze Yoki (27 cm) można łatwo wymienić bez potrzeby odkręcania. Jest lekki, ale mocny dzięki zastosowaniu specjalnej stali stopowej i najwyższej jakości wykończeniu. Topór jest wyjątkowo dobrze wyważony i przyjemny w użyciu. 

Ono Axe w europejskim stylu nadaje się do siekania małych gałęzi. Otwór w ostrzu służy do zawieszania siekiery na haku, co ułatwia przechowywanie.