Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Non-set teeth

Nie ustawione zęby

 Zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każde z 4 powierzchniami tnącymi. Zęby są "nie ustawione" (w porównaniu do klasycznej piły zachodniej), także powierzchnia cięcia tnie prosto w drewnie i niszczy w procesie o około 50% mniej komórek drewnianych. Ostrza są szlifowane dwukierunkowo: dolna część ostrza (przy zębach) jest najgrubsza, górna część nieco cieńsza, a ostrze jest najcieńsze w środku. Ten projekt ma kilka zalet:

 • Mniejsza moc potrzebna do cięcia: piła bardzo szybko
 • Wyładowuje piły bez wysiłku: nie utknie w drewnie
 • Bardzo czysty krój pilarki: bez łamania lub rozdarcia drewna, prawie nie dławi się i tworzy bardzo cienki, gładki krój pilarki. 

Electro-impulse herdening

Hartowanie indukcyjne

Końce zębów są ogrzewane do bardzo wysokiej temperatury przez ułamek sekundy. Ponieważ tylko końcówka (lub innymi słowy część tnąca) zęba jest ogrzewana, pozostała część zęba zachowuje jakość cięcia, ale także jego elastyczność. Utwardzane zęby indukcyjne mają żywotność trzykrotnie dłuższą niż zęby nietraktowane. Nie można ich naostrzyć i rozpoznaje się za pomocą końcówek czarnych zębów.

Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Mirai-Me

Ostre jak brzytwa zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każdy z nich z czterema krawędziami tnącymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. W celu optymalnego odprowadzenia pyłu powstającego podczas cięcia, jeden z zębów (w zależności od modelu piły) został zwrócony na zewnątrz. Ta niespotykana opatentowana technologia „MIRAI-ME” umożliwia zastosowanie piły do 3 rodzajów piłowania: poprzecznego (prostopadłego do ziarna), cięcia (równoległego do kierunku ziaren) i ukośnego. Podczas przycinania powstaje gładkie i czyste cięcie ułatwiające zarośnięcie się rany drzewa. W przemyśle stolarskim gładkie cięcie piły gwarantuje dokładne wykończenie, dzięki któremu nie jest konieczne szlifowanie.

L

Zübat 3300-7.5. Piła teleskopowa 2-częściowa

Numer katalogowy: KSI327215
Model: 2000-3300
Rodzaj uzębienia: MM
Dlugość ostrza: 330,0
Uzębienie: 7,5/30mm
Długość teleskopu: 3300
Średnica cięcia: 165mm
Wysyłka
do 3 dni roboczych
Cena:
777,00 zł
Ilość

Opis

Piła teleskopowa Zübat 3300-7.5    2-częściowa

Przycinaj jak profesjonalista z piłą Zübat! Ta piła na wysięgniku jest lekka i łatwa w manewrowaniu, nawet na dużych wysokościach i w gęsto zarośniętych przestrzeniach. Samo cięcie jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Żadnego wygłupiania się na drabinie, ale twardo stąpając obiema stopami po ziemi.

 • Długość w stanie złożonym: 2000 mm (wraz z ostrzem)
 • Długość po rozłożeniu: 3300 mm (wraz z ostrzem)
 • Długość ostrza: 330 mm
 • Zęby: duże (7,5 zęba na 30 mm)
 • Ograniczona dożywotnia gwarancja
 • Opis produktu

  Przycinaj jak profesjonalista z piłą Zübat! Ta piła na wysięgniku jest lekka i łatwa w manewrowaniu, nawet na dużych wysokościach i w gęsto zarośniętych przestrzeniach. Samo cięcie jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Żadnego wygłupiania się na drabinie, ale twardo stąpając obiema stopami po ziemi.

  Możesz bez wysiłku przycinać drzewa przez cały dzień bez zmęczenia, ponieważ piłowanie piłą na wysięgniku Zübat nie wymaga prawie żadnej energii. Po prostu połóż ostrze na gałęzi i pozwól, aby ciężar piły zadziałał. Ostre jak brzytwa zęby błyskawicznie przepiłują najgrubsze gałęzie i pozostawią gładką ranę na drzewie.

  Ponieważ aluminiowy słupek ma owalny kształt, masz bardzo precyzyjną kontrolę nad kierunkiem ostrza. Co więcej, ten kształt zapewnia większą wytrzymałość i sztywność na całej długości pilarki oraz ogranicza do minimum wyginanie. Przy długości po złożeniu wynoszącej zaledwie 2000 mm pilarkę można łatwo schować i zabrać ze sobą.

  Dwa mechanizmy blokujące (przyciski i dźwignie) razem tworzą najbezpieczniejsze i najbardziej stabilne blokowanie preferowanej długości tyczki. Najniższa część słupka pokryta jest gumą dla wygodnego i bezpiecznego chwytu. Odbojnik na dole chroni tyczkę przed uderzeniami lub pchnięciami.

  Zawsze myśl o własnym bezpieczeństwie: upewnij się, że stoisz w bezpiecznej odległości od spadających gałęzi i noś kask ochronny i ochronę oczu.

  Nazwa Zübat wywodzi się od dźwięku, jaki wydaje miecz samurajski, gdy uderza w cel. Użytkownicy tej piły będą wiedzieć dlaczego.

  Opcjonalnie dostępny jest HookFox do zamontowania pod ostrzem. Za pomocą tego haka z łatwością ściągniesz ścięte gałęzie, które utknęły w drzewie.