Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Silky Technology

Technologia stojąca za piłą Silky

Silky zgromadził prawie 100-letnie doświadczenie w produkcji pił ręcznych, zawsze z największym oddaniem i zgodnie z najnowszymi technikami. Zastosowane specjalne stopy, wiedza o obróbce metalu i aspekty techniczne różnych typów konfiguracji zębów zapewniają wyjątkową jakość.

Unikalne ostrza


Brzeszczoty piły Silky wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej SK-4 i wycinane laserem. Ostrza mają niezrównaną jakość: są bardzo twarde i długotrwałe, ale jednocześnie zachowują elastyczność dzięki miękkiemu rdzeniu metalu.

 

 • Twarde i odporne na zużycie

Skład chemiczny metalu w połączeniu z unikalnym procesem ogrzewania i chłodzenia określają wysoką twardość metalu. Wysoka zawartość węgla prowadzi do wysokiej odporności na zużycie, dzięki czemu piła pzostaje ostra na długi czas.

 • Miękki i elastyczny

Dzięki takiemu wykuwaniu pił, rdzeń zęba piły składa się z miękkiego metalu, dzięki któremu piła pozostaje elastyczna i łatwo chwyta drewno.

Ponadto kilka modeli, takich jak Sugoi, Hayate i Tsurugi, jest wykonanych ze stali wysokostopowej, co sprawia, że brzeszczot jest mocniejszy, bardziej odporny na korozję i lepiej wyposażony w zmiany temperatury. Wszystkie piły są wymienne, a sama wymiana jest prosta.   

4-RETSUME

Piły wyposażone w technologię 4-RETSUME należą do kategorii najszybszych pił ręcznych na rynku i doskonale nadają się do wykonania nawet najtrudniejszych prac. Zęby zeszlifowane są w taki sposób, aby każde cztery z rzędu tworzyły jedną kombinację. Rozwiązanie to gwarantuje pozostawienie czystego, łatwo gojącego się cięcia oraz umożliwia skuteczne odprowadzanie pyłu.

 

FPA confirmed

Zatwierdzony w Niemczech.

XL

Hayauchi 3670-6.5 2-częściowy

Waga: 2.10kg
Numer katalogowy: KSI017739N
Dlugość ostrza: 390 mm
Uzębienie: bardzo duże (6,5 zębów na 30 mm)
Wysyłka
do 14 dni roboczych
Cena:
950,00 zł
Ilość

Opis

Hayauchi jest dostępny w 4 długich długościach: 2400 - 3670 - 4900 i 6300 mm.

Hayauchi zostanie dostarczony z plastikową osłoną, która chroni ostrze. Pokrywa ma dwa wycięcia, dzięki czemu można zawiesić piłę.

Podobnie jak w przypadku każdej piły Silky zęby pozostają ostre przez długi czas. Jeśli uznasz to za konieczne, zęby Hayauchi można wyostrzyć za pomocą pilnika SILKY 

 • Długość wycofana : 2280 mm (z ostrzem)
 • Przedłużona długość : 3670 mm (z ostrzem)
 • Długość ostrza : 390 mm
 • Zęby: bardzo duże (6,5 zębów na 30 mm)
 • Ograniczona dożywotnia gwarancja
 • Authentic Premium Japanese Steel
 • Wymiary przedłużone : 3700 x 235 x 45 mm
 • Wymiary schowane : 2280 x 235 x 45 mm
 • Waga : 2100 g
 • Łopatka: 2,3 mm
 • Promień: 650