Chrome finish

Chromowana powierzchnia brzeszczotu sprawia, że ostrze jest wyjątkowo twarde i wytrzymałe jednocześnie zmniejszając tarcie i zwiększając przez to żywotność ostrza. Co więcej, powłoka ta chroni ostrze przed rdzą i żywicą. Przed pokryciem Silky poleruje ostrze na gładkie jak jedwab co dodatkowo niweluje wszystkie opory ruchu podczas cięcia.

Electro-impulse herdening

Hartowanie indukcyjne

Końce zębów są ogrzewane do bardzo wysokiej temperatury przez ułamek sekundy. Ponieważ tylko końcówka (lub innymi słowy część tnąca) zęba jest ogrzewana, pozostała część zęba zachowuje jakość cięcia, ale także jego elastyczność. Utwardzane zęby indukcyjne mają żywotność trzykrotnie dłuższą niż zęby nietraktowane. Nie można ich naostrzyć i rozpoznaje się za pomocą końcówek czarnych zębów.

Limited lifetime warranty

Piły Silky sprzedawane w Europie za pośrednictwem autoryzowanych pośredników objęte są "Ograniczoną dożywotnią gwarancją" firmy Silky na wady materiałowe i konstrukcyjne:

1. Ograniczona dożywotnia gwarancja obejmuje błędy materiałowe i konstrukcyjne. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez transport, niewłaściwe użycie, nadużywanie i / lub normalne zużycie części zużywających się.

2. Produkt musi zostać przekazany do najbliższego punktu sprzedaży lub usługi w celu poddania się ocenie gwarancyjnej. Koszt wysyłki i obsługi nie jest objęte gwarancją.

3. Produkt, który kwalifikuje się do oceny gwarancyjnej, zostanie naprawiony w pierwszej kolejności (jeśli to możliwe).

4. Niniejsza gwarancja dotyczy WYŁĄCZNIE UŻYTKOWANIA NIEKOMERCYJNEGO.

Silky Technology

Technologia stojąca za piłą Silky

Silky zgromadził prawie 100-letnie doświadczenie w produkcji pił ręcznych, zawsze z największym oddaniem i zgodnie z najnowszymi technikami. Zastosowane specjalne stopy, wiedza o obróbce metalu i aspekty techniczne różnych typów konfiguracji zębów zapewniają wyjątkową jakość.

Unikalne ostrza


Brzeszczoty piły Silky wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej SK-4 i wycinane laserem. Ostrza mają niezrównaną jakość: są bardzo twarde i długotrwałe, ale jednocześnie zachowują elastyczność dzięki miękkiemu rdzeniu metalu.

 

  • Twarde i odporne na zużycie

Skład chemiczny metalu w połączeniu z unikalnym procesem ogrzewania i chłodzenia określają wysoką twardość metalu. Wysoka zawartość węgla prowadzi do wysokiej odporności na zużycie, dzięki czemu piła pzostaje ostra na długi czas.

  • Miękki i elastyczny

Dzięki takiemu wykuwaniu pił, rdzeń zęba piły składa się z miękkiego metalu, dzięki któremu piła pozostaje elastyczna i łatwo chwyta drewno.

Ponadto kilka modeli, takich jak Sugoi, Hayate i Tsurugi, jest wykonanych ze stali wysokostopowej, co sprawia, że brzeszczot jest mocniejszy, bardziej odporny na korozję i lepiej wyposażony w zmiany temperatury. Wszystkie piły są wymienne, a sama wymiana jest prosta.   

Mirai-Me

Ostre jak brzytwa zęby są precyzyjnie szlifowane w ostrzu, każdy z nich z czterema krawędziami tnącymi i wyjątkowo gładką powierzchnią. W celu optymalnego odprowadzenia pyłu powstającego podczas cięcia, jeden z zębów (w zależności od modelu piły) został zwrócony na zewnątrz. Ta niespotykana opatentowana technologia „MIRAI-ME” umożliwia zastosowanie piły do 3 rodzajów piłowania: poprzecznego (prostopadłego do ziarna), cięcia (równoległego do kierunku ziaren) i ukośnego. Podczas przycinania powstaje gładkie i czyste cięcie ułatwiające zarośnięcie się rany drzewa. W przemyśle stolarskim gładkie cięcie piły gwarantuje dokładne wykończenie, dzięki któremu nie jest konieczne szlifowanie.

FPA confirmed

Zatwierdzony w Niemczech.

L

Zübat 3300-7,5 2-części

Waga: 1.53kg
Numer katalogowy: KSI327215
Model: Zübat
Rodzaj uzębienia: Mirai-Me
Dlugość ostrza: 330 mm
Uzębienie: duże (7 zębów na 30 mm)
Wysyłka
do 3 dni roboczych
Cena:
777,00 zł
Ilość

Opis

Opis produktu

Przycinaj jak profesjonalista piłą na wysięgniku Zübat! Ta pilarka na wysięgniku jest lekka i łatwa w manewrowaniu, nawet na dużych wysokościach iw gęsto porośniętych przestrzeniach. Samo piłowanie jest łatwe, szybkie i bezpieczne. Żadnych wygłupów na drabinie, ale mocno stąpając obiema stopami na ziemi.

Możesz bez wysiłku przycinać drzewa przez cały dzień bez zmęczenia, ponieważ piłowanie piłą słupową Zübat nie wymaga prawie żadnej energii. Po prostu połóż ostrze na gałęzi i pozwól, aby ciężar piły wykonał całą pracę. Ostre jak brzytwa zęby przebijają najgrubsze gałęzie w mgnieniu oka i pozostawiają gładką ranę drzewa.

Aluminiowy słupek ma owalny kształt, dzięki czemu masz bardzo precyzyjną kontrolę nad kierunkiem ostrza. Co więcej, ten kształt zapewnia większą wytrzymałość i sztywność na całej długości pilarki i ogranicza zginanie do minimum. Dzięki wysuniętej długości zaledwie 2000 mm piłę można łatwo schować i zabrać ze sobą.

Dwa mechanizmy blokujące (przyciski i dźwignie) razem tworzą najbezpieczniejsze i najbardziej stabilne blokowanie preferowanej długości drążka. Najniższa część kija pokryta jest gumą dla wygodnego i bezpiecznego chwytu. Zderzak na dole chroni słupek przed uderzeniami lub uderzeniami.

Zawsze myśl o własnym bezpieczeństwie: upewnij się, że stoisz w bezpiecznej odległości od spadających gałęzi i załóż kask ochronny i okulary ochronne.

Nazwa Zübat wywodzi się od dźwięku, jaki wydaje miecz samurajski, gdy uderza w cel. Użytkownicy tej piły będą wiedzieć, dlaczego.

Opcjonalnie dostępny jest HookFox do zamontowania pod ostrzem. Za pomocą tego haka z łatwością ściągniesz odcięte gałęzie, które utknęły w drzewie.